Folie GRAFICZNE – folie dekoracyjne – niech szkło przemawia!

Kreatywne wnętrze i świetlny design

Folie graficzne BRUXSAFOL – niech szkło przemawia!

Folie dekoracyjne są optymalne dla uzyskania efektu ekranowania na dużych, monochromatycznych powierzchniach szklanych, do dzielenia przestrzeni
i tworzenia barier optycznych. Dzięki szerokiej gamie wzorów i struktur,
folia zapewnia prywatność, bez szkody dla estetyki pomieszczenia.
Folia dekoracyjna przyczynia się również do zapobiegania wypadkom.
W zależności od stopnia przejrzystości, może stanowić barierę wizualną,
bez wpływu na jakość widzenia przez oklejoną powierzchnię.

Na foliach Bruxsafol, możliwe jest umieszczenie dowolnych wzorów – obrazów, logotypów, tekstu, grafik. Druk w czterech podstawowych kolorach, dodatkowo z możliwością wypełnienia kolorem białym. Wysokiej jakości
druk na profesjonalnych foliach zapewnia długotrwałe i żywe kolory.

Folie transparentne, ochrona przed promieniowaniem i indywidualny wygląd.

Obszary zastosowań folii BRUXSAFOL są różnorodne. Można je nanosić na wszystkie powierzchnie szklane, a tym samym kontrolować przezroczystość szkła bez blokowania dostępu do światła. W przeciwieństwie do szkła laminowanego lub satynowanego, folie dekoracyjne można aplikować
w miejscu przeznaczenia, a następnie usunąć bez pozostałości. Oprócz opcji projektowych, dostępne są dodatkowe efekty, w zależności od typu:

Folia przeciwsłoneczna: ochrona termiczna i UV
Folia zabezpieczająca: Odporność na uderzenia i odłamki

PROJEKT

Masz pomysł! – Na naszych foliach realizujemy każdy projekt.

ZNAKI WIZUALNE.

Folie z dekoracyjnymi wzorami sprawiają, że powierzchnie szklane są widoczne, a tym samym przyczyniają się do zapobiegania wypadkom.

PRYWATNOŚĆ.

Masz pomysł! – Na naszych foliach realizujemy każdy projekt.

Folie dekoracyjne.

… są najlepszym sposobem na wizualne przełamanie dużych, jednolitych tafli szkła.
Rozdzielają przestrzeń na nowe obszary i tworzą efekty ekranujące. Panel pozostaje w zasadzie przejrzysty, dekoracyjny wzór daje jednak częściową prywatność, bez utrudnienia widoku na zewnątrz.

Folie dekoracyjne wykorzystywane są również do zapobiegania wypadkom. Powierzchnia wyklejona, stanowi barierę wizualną, jest lepiej widoczna z zewnątrz, jednocześnie nie utrudniając widoku od środka.

Frosting Films.

… są dostępne w różnych wariantach i kolorach. Zapewniają poczucie prywatności w miejscach takich
jak np. toalety i gabinety lekarskie, są tworzone z typowym efektem satynowego wykończenia.
Dzięki komputerowo ciętym foliom, tworzenie kreatywnych kształtów nie ma prawie żadnych ograniczeń. Wzory i logotypy firmowe wyglądają jak utrwalone na powierzchni, a jednocześnie można je usunąć
w dowolnym momencie. Mleczne filmy są wykorzystywane dla zapewnienia prywatności i ochrony przed słońcem. W związku z tym, są często stosowane w obiektach sportowych i innych miejscach użyteczności publicznej.

Folie graficzne.

W celu realizacji indywidualnych projektów BRUXSAFOL wykorzystuje zaawansowaną technologię nadruku. Folie graficzne oferują zupełnie nową perspektywę. Obrazy, tekst, wzory – możliwości są praktycznie niewyczerpane. Od rozwiązań w architekturze, przez komunikację, reklamę, po bariery optyczne i zamówienia indywidualne.